نانو هیدروکسی آپاتیت چیست؟ 

نانو هیدروکسی آپاتیت چیست؟ مزایای آن چیست؟

فن آوری های جدید در دسترس جامعه دندانپزشکی امروزه به ما این امکان را می دهد که از انواع مواد، روش ها و محصولات دندانپزشکی جدید و بهبود یافته مطلع شویم. به عنوان یک متخصص دندانپزشکی مهم است که با این تغییرات و آخرین درمان های موجود در بازار به روز باشید.

ترمیم بلیچینگ دندان

در دکتر مارکتز ما فهرست گسترده از محصولات سفید کننده دندان در دسترس داریم.  یکی از جدیدترین ان ها به طور گسترده ای شناخته شده ، PrevDent است (فرمول جدیدی بر اساس  نانو هیدروکسی آپاتیت ) محافظت بیشتری در برابر حساسیت و ساختار دندان ارائه می دهد، به همین دلیل است که به عنوان یک رمینر الیزه کننده شناخته می شوند.

به خاطر داشته باشید که برای استفاده از PrevDent  باید از لامپ بلیچینگ استفاده کنید.


همچنین بخوانید >>> باندینگ و حساسیت های پس از آن


نانو هیدروکسی آپاتیت چیست؟

جزء ارگانیک اساسی ساختار دندان هیدروکسی آپاتیت است ، این ماده معدنی 67 %از عاج را و 97 درصد مینای دندان را تشکیل می دهد. در Prevdent نانو هیدروکسی آپاتیت  اصلاح شده و به طور طبیعی به هیدروکسی آپاتیت موجود در دندان ها می چسبد، به توبول های دندان نفوذ می کند، حساسیت را کاهش می دهد و در عین حال هرگونه نقص مینای دندان را معدنی و ترمیم می کند. 

همزمان. تحقیقات فعلی نگرانی فزاینده‌ای را در مورد سمیت و اثرات بلندمدت فلوراید نشان می‌دهد، به همین دلیل است که PrevDent تحقیقات خود را به یافتن جایگزینی اختصاص داده است که هیچ‌گونه عوارض طولانی مدت ایجاد نمی‌کند. نانو هیدروکسی آپاتیت نه تنها به کاهش حساسیت و معدنی سازی مجدد کمک می کند، بلکه جایگزین مناسبی برای فلوراید است. محصولات Prevdent بدون فلوراید هستند و سلامتی را برای مشتریان به ارمغان می آورند.

خمیردندان احیا کننده بدون فلوئور

  • مینای دندان را بازسازی می کند، به کنترل حساسیت کمک می کند و سطح مینا را صاف، سفید و روشن تر می کند.
  • ترکیبی منحصر به فرد از نانو هیدروکسی آپاتیت و زایلیتول
  • غیر ساینده
  • مناسب برای استفاده روزانه

 کیت بلیچینگ   PrevDent CrWR

سفید کردن دندان ها با استفاده از پروکسید هیدروژن در ترکیب با نانو هیدروکسی آپاتیت.

 سرم ترمیم کننده Prevdent محلول خالصی از نانو هیدروکسی آپاتیت را در دندان آزاد می کند که باعث بازسازی و ترمیم سطح دندان شده و ظاهری درخشان و سالم به آن می بخشد.

بدون شک این کیت و کیت بلیچینگ خانگی شب 16% و کیت سفید کننده خانگی روز 6% پرتقاضاترین محصولات هم برای بیماران و هم برای دندانپزشکان هستند، زیرا به بیماران این امکان را می دهد تا درمان حرفه ای را در کلینیک دریافت کنند و یکی را برای درمان به خانه ببرند. باعث ماندگاری بیشتر و موثرتر شدن آن می شود.

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *